Aktuality

1 2 3 4 5   Následující   ››

Poznámky k novinkám v Microsoft Dynamics 365 (Dynamics CRM)

Nový Microsoft Dynamics 365, který v sobě slučuje všechny starší systémy (AX, CRM atd.), se neustále vyvíjí a rozšiřuje. V těchto dnech spatřila světlo světa jeho další verze, doplněná o řadu nových funkcí. A musíme říct, že je to opravdu výrazný krok kupředu! 

 

Jak se orientovat v Microsoft Dynamics 365

Rodina aplikací pod souhrnným názvem Microsoft Dynamics 365 se utěšeně rozrůstá a postupně se zvyšuje i počet možných scénářů jejich nasazení. Pokud máte pocit, že se v Dynamics 365 trošku ztrácíte, snad vám následující článek pomůže s alespoň základní orientací.

 

Automatizované zpracování dokumentů šetří čas i peníze v Howden ČKD Compressors

howden_logo.png

Na začátku letošního roku uzavřela společnost Dynamica obchodní partnerství s firmou ABBYY specializující se na technologie vytěžování dokumentů. Hned na jaře již úspěšně dokončila pilotní projekt zpracování došlých faktur ve společnosti Howden ČKD Compressors.

 

Není nad to, mít Plán

Když Microsoft uvedl první informace o produktu Dynamics 365, odborná veřejnost především v zahraničí nadšeně tleskala. Konečně se zjednoduší licencování, každý si bude moci nakoupit jen to, co bude skutečně potřebovat. Tedy nutno říci, že toto nadšení vydrželo jen do doby, než byly zveřejněny ceníky…

 

EET pro Microsoft Dynamics AX

Doplnili jsme funkčnost EET do informačního systému Microsoft Dynamics AX

 

Komplexní podnikové vzdělávání ve společnosti Dynamica

V rámci společnosti Dynamica realizujeme projekt „Komplexní podnikové vzdělávání ve společnosti Dynamica“.

 

Peklo s Daty aneb datové peklo

Od nás, co „děláme do počítačů“ se většinou očekává, že pokud už něco napíšeme, budou to nejspíš technicky erudované články. Pokud se tzv. „hecneme“ a napíšeme výjimečně i něco netechnického, hledí na to čtenáři s překvapením a tak trochu podezřívavě. Já jsem svým založením především technický člověk, ale tentokrát mám chuť se s vámi podělit o spíše osobní úvahu a zkušenost s daty a „starými daty“ ve vztahu k CRM (takže zase až tak úplně od technického světa odstřižená novela to nebude).

 

Dynamics 365 – neodolatelná nabídka

Nedávno jsme se zamýšleli nad tím, co řekneme potenciálním zákazníkům s cca 20 uživateli CRM v případě, že se nás zeptají na nabídku optimálního řešení z hlediska poměru ceny a výkonu. Jen těžko jsem hledal odpověď, a to i z důvodu nové cenové politiky společnosti Microsoft, kterou jsem považoval za přehnaně optimistickou. 

 

Novinky v Dynamics 365 Portals

Spolu s novým systémem Microsoft Dynamics 365 byly uvedeny na trh nové moduly Field Service, Project Service, ale také inovované verze Portálu. Je tak určitě v souvislosti s novým Dynamics 365 potřeba upozornit na skutečnost, kterou si zatím asi málokdo uvědomuje: Jeden Portál je obsažen už v ceně samotného systému Dynamics 365. Jedná se o výsledek úspěšné akvizice ADX Studio Portals Solution společností Microsoft, kde na rozdíl od Parature či dalších podobných akvizicí je Portal i nadále součástí Dynamics 365 a vše nasvědčuje tomu, že tento produkt bude i nadále rozvíjen a podporován.

 

Konec Dynamics CRM – budeme na něj vzpomínat v dobrém

Po 13 letech opouští navždy ceníky podnikových informačních systémů námi i zákazníky tak milovaný produkt, Microsoft Dynamics CRM. Všem nám pozůstalým po něm bude smutno, bylo nám s ním dobře. Jeho výrazné místo mezi firemními informačními systémy však nezůstane dlouho prázdné. Snad… 

 

Podpořte svůj byznys díky Microsoft Dynamics 365!

Chcete-li ještě efektivněji a jednodušeji řídit a rozvíjet své podnikání a hledáte informační systém přesně pro vaše individuální potřeby a systém, který poroste organicky s vaší firmou, pak je ideálním řešením novinka Microsoft Dynamics 365. Jedná se o novou generaci podnikových aplikací v cloudu. 

 

Kentico řídí své procesy s Microsoft Dynamics CRM

Kentico je brněnská IT firma, jejíž software pro tvorbu webových stránek, správu online obsahu a online marketingových kampaní využívají obchodní značky na celém světě. Patří mezi ně například Gibson, Mazda, Twinings nebo Starbucks. Na svém vlastním softwaru Kentico až donedávna stavělo také svůj CRM systém. Po osmi letech jeho vývoje ale již ve firmě cítili, že je čas na změnu, a implementovali Microsoft Dynamics CRM Online.

 

Nová kampaň k Dynamics CRM

Dnešním dnem jsme v rámci nové kampaně "Zrychlete obchod s mag(net)ickým CRM" zprovoznili zbrusu novou stránku crm.dynamica.cz

 

Dynamics CRM Roadmap

Společnost Microsoft vytvořila nový portál http://crmroadmap.dynamics.com/, kde jsou publikovány informace o tom, na čem se v oblasti Microsoft Dynamics CRM pracuje. Najdete zde informace o funkcionalitách, které byly uvolněny či rozšíření, na kterých vývojový tým pracuje. Stejně tak se zde dozvíte, jaké veřejné preview funkce můžete otestovat a co nebude dále podporováno.

 

Výroční setkání Axpact

Den před zahájením konference Microsoft Convergence 2015 EMEA (viz předchozí aktualita) proběhlo v Barceloně také výroční setkání představitelů členských společností mezinárodního sdružení Axpact, jehož členy jsou poskytovatelé řešení na bázi Microsoft Dynamics AX. 

 
1 2 3 4 5   Následující   ››