Budeme přednášet na ISSS 2014

V rámci odborného programu konference ISSS 2014 bude Dynamica prezentovat řešení kontaktního centra na Magistrátu města Hradec Králové.

Příspěvek je nazvaný Kontaktní centrum pro řešení každodenních potřeb občanů města a společně ho v Labském sále v pondělí 7. dubna v dopoledním bloku představí Eliška Dimovová z Magistrátu města Hradec Králové a ředitel společnosti Dynamica a.s. Boris Bělousov.

Jeho obsahem bude další rozvoj využívání platformy SharePoint na úřadě MMHK, kterým je projekt Kontaktní centrum. Ten umožňuje zrakově znevýhodněným zaměstnancům úřadu pracovat s Intranetem, aktualizovat životní situace a přidávat návrhy na vytvoření nových životních situací, které jsou následně automaticky publikovány na webových stránkách úřadu.

Podrobný program konference ISSS naleznete zde.

Konference ISSS je již řadu let renomovanou komunikační a prezentační platformou pro všechny subjekty veřejné správy, odborníky i dodavatele technologií a služeb, kteří se podílejí na informatizaci společnosti a rozvoji e-governmentu. V posledních letech překračuje počet registrovaných účastníků pravidelně 2 tisícovky, v dvoudenním programu se odehraje každoročně až 250 přednášek a prezentací a ve výstavní části konference se prezentuje více než stovka firem a institucí, které mají s veřejnou správou co do činění.