C.I.E.B. Kahovec implementuje Dynamics AX se společností Dynamica

CIEB logo.png

Společnost C.I.E.B. Kahovec, spol. s r.o. se rozhodla pro nasazení systému Microsoft Dynamics AX ve svém výrobním závodě v Brandýse nad Orlicí. Jako implementačního partnera zvolila společnost Dynamica, a.s. Důvodem výběru byly odborné zkušenosti společnosti Dynamica a předchozí realizované projekty v prostředí průmyslových podniků.

„Rozhodli jsme se nahradit stávající informační systém, který již nevyhovoval současným nárokům. Řešení Microsoft Dynamics AX jsme vyhodnotili jako nejvhodnější pro nasazení ve výrobním prostředí naší firmy. Tento systém již úspěšně využívá několik dalších závodů naší mateřské společnosti CVG. Pro implementaci jsme hledali zkušeného lokálního partnera, a proto jsme zvolili společnost Dynamica,“ uvedl jednatel společnosti C.I.E.B. Kahovec Jiří Mikala.

„Velmi si vážíme, že jsme byli vybráni jako implementační partner Microsoft Dynamics AX s největšími zkušenostmi z oblasti výrobních podniků. Jsme rádi, že jsme získali důvěru vedení společnosti C.I.E.B. Kahovec i manažerů jejich amerického vlastníka,“ řekl předseda představenstva společnosti Dynamica Pavel Staněk.

Společnost C.I.E.B. Kahovec vyrábí široký sortiment dílů pro autoprůmysl, dílů sedadel a kompletních sedadel pro řidiče a cestující pro různé typy dopravních prostředků, především pro autobusy, tramvaje a nákladní automobily. C.I.E.B. Kahovec je součástí nadnárodní americké společnosti CVG, která je lídrem na trhu v oblasti automotive.