Dynamica se stala Microsoft Gold Certified partnerem

Dynamica je Microsoft Gold Certified partnerem. Vedle partnerství se společností Infor a členství v globálních aliancích AxPact a Tectura strategic aliance je statut Microsoft Gold Certified partnera jedním z hlavních dokladů kvalifikace Dynamica v oblasti implementace ERP systémů.

Společnost Dynamica, přední dodavatel komplexních informačních systémů pro výrobní podniky se stala Microsoft Gold Certified partnerem. Vedle partnerství se společností Infor a členství v globálních aliancích AxPact a Tectura strategic aliance je statut Microsoft Gold Certified partnera jedním z hlavních dokladů kvalifikace Dynamica v oblasti implementace ERP systémů. Partneři se statutem Gold Certified Partner představují špičku mezi partnery společnosti Microsoft a mají přístup k nástrojům a podpoře odpovídající jejich výjimečnému postavení na trhu. Pro naše stávající, budoucí i potencionální zákazníky je to dalším potvrzením kvality služeb a rozsahu zkušeností společnosti Dynamica. Současně jde také o záruku vysoké úrovně znalostí a zkušeností našich implementačních týmů.

Ředitel společnosti Dynamica ing. Pavel Staněk spatřuje v partnerství se společností Microsoft důležitou konkurenční výhodu: "Postup od 'obyčejného' ke 'zlatému' partnerství Microsoft je výsledkem tvrdé práce našich konzultantů, programátorů i obchodníků s produkty Microsoft Dynamics. Členství ve skupině Gold partnerů nám otevírá dveře k novým potenciálním zákazníkům a zvyšuje naše šance na vítězství ve výběrových řízeních."