Společnost Dynamica, a.s. opět získala prestižní ocenění Microsoft Awards 2011

Společnost Dynamica, a.s. opět  získala prestižní ocenění Microsoft Awards 2011 Finalist v kategorii Microsoft Dynamics CRM za implementaci informačního systému pro podporu prodeje ve společnosti SYANCO.

Soutěž o nejlepší IT projekty realizované partnery společnosti Microsoft pro zákazníky v České republice byla vyhlášena již potřinácté. Cílem je ocenit partnery, kteří dokázali na nových technologiích Microsoft postavit nejlepší IT řešení pro své zákazníky. Odborné hodnotící komise letos vybíraly vítěze a finalisty z 87 přihlášených řešení rozdělených do 9 soutěžních kategorií. Oceněny byly zejména projekty s vysokou mírou inovace s důrazem na konkrétní přínosy pro zákazníka, jako například úspora nákladů nebo zefektivnění firemních procesů.

V rámci projektu SYANCO došlo k synergickému spojení inovativních požadavků majitele společnosti, využití nejmodernějších technologií Microsoft a schopností implementátora.  Společnost SYANCO nyní řídí svůj obchodní tým na kvalitativně nové úrovni a s podstatně větší efektivitou. microsoft_awards_fullres-1072 1024x768

Předseda představenstva Dynamica, a.s. Pavel Staněk přebírá ocenění
 z rukou generálního ředitele Microsoft ČR Romana Cabálka

 


Tisková zpráva společnosti Microsoft                                                           Fotogalerie