Firmy GEMMA Systems a Dynamica mění organizační strukturu

Tisková zpráva, Brno 13. května 2013

Společnosti Dynamica, GEMMA Systems a GEMMA Systems SK se rozhodly změnit svou organizační strukturu.

Společnosti Dynamica, GEMMA Systems a GEMMA Systems SK se rozhodly změnit svou organizační strukturu. Je to jeden z výstupů pravidelného výročního setkání těchto společností. V rámci efektivizace provozu byly vytvořeny nadfiremní struktury, které fungují společně pro celou skupinu firem podnikajících v IT.

„Změna organizační struktury má vést k zefektivnění fungování a intenzifikaci v rámci struktury firem,“ uvedl statutární zástupce společností GEMMA Systems a Dynamica Pavel Staněk.

V rámci organizačních změn vznikly dvě nové divize – Divize ERP a Divize CRM, SharePoint a technologie. Třetím nadfiremním týmem je backoffice.

V rámci změn došlo také ke sjednocení řízení společností GEMMA Systems a GEMMA Systems SK. Ve vedení firmy zůstává dosavadní ředitel GEMMA Systems Vladimír Diatka. Ředitelem společnosti Dynamica je i nadále Boris Bělousov.

Společnost GEMMA Systems:

GEMMA Systems dodává profesionální služby v ČR a SR. Na trhu ERP systémů se pohybuje už od roku 1994 a soustředí se jen na dodávky informačních systémů a souvisejících služeb výrobním podnikům. Je dodavatelem ERP systémů od firmy Infor Global Solutions. Je partnerem Infor Global Solutions pro dodávky a implementace informačních systémů Infor. GEMMA Systems je také partnerem firmy Microsoft, z jejíhož portfolia se zabývá především produkty Microsoft Dynamics CRM a Microsoft Sharepoint. Díky partnerství mezi firmami Infor a Microsoft mohou zákazníci používající systémy Infor ERP těžit ze vzájemné integrace jmenovaných produktů.