Komunikační centrum v Hradci Králové získalo zvláštní cenu na Microsoft Awards

Jsme potěšeni, že náš projekt Komunikačního centra Magistrátu města Hradec Králové obdržel významné ocenění - zvláštní cenu generální ředitelky Microsoft ČR za inovace a společensky odpovědný přístup. Ještě více nás však těší, že zrakově znevýhodněným operátorkám Magistrátu města Hradec Králové se zvedlo sebevědomí a rozšířila se jejich společenská uplatnitelnost.

Díky našim úpravám mohou operátorky prohledávat dříve nedostupné informační zdroje v Intranetu a okamžitě lépe a rychleji vyřídit dotazy volajících občanů, což před spuštěním projektu nebylo možné. Zavedení klíčových slov, znalostní databáze, automatizace procesu tvorby a publikování životních situací jsou vedle toho pouhé technikálie.award-winner-2014.jpg

Rádi bychom poděkovali vedení hradeckého magistrátu za to, že tento rozsahem sice malý, zato pro zrakově znevýhodněné operátorky průlomový projekt vypsali. Jsme hrdí, že se nám podařilo tento projekt úspěšně realizovat a hlavně že přinesl novou kvalitu do života spojovatelek, které předtím mohly pracovat s počítačem jen omezeně.