McROY Slovakia využívá Dynamics CRM s oborovým řešením pro HR od společností Dynamica a GEMMA Systems

Tisková zpráva, Brno 4. června 2013

Společnost McROY Slovakia, a.s. se sídlem v Bratislavě se rozhodla využít oborového řešení pro oblast Recruitingu na platformě Microsoft Dynamics CRM 2011, které vyvinula česká společnost Dynamica. Při výběru řešení byl kladen důraz na podporu mezinárodní expanze společnosti McROY a také na reference v oboru personálních agentur. V minulém měsíci byla úspěšně završena první fáze implementace.

„Naše společnost hledala pro řízení obchodu a Recruitingu řešení umožňující integraci do stávajícího IT prostředí, jehož základem jsou produkty Microsoft. Zároveň jsme ale potřebovali mít jistotu, že v krátké době nebudeme čelit omezením z hlediska plánované expanze našich obchodních aktivit do dalších evropských zemí. Nejvíce nás oslovil přístup společnosti Dynamica a platforma Microsoft Dynamics CRM 2011,“ uvedla COO McROY Slovakia Jana Mesárová.

„Máme velkou radost, že jsme byli vybráni jako implementátor Microsoft Dynamics s referencemi v oblasti podpory Recruitmentu. Úspěch v tendru ukazuje, že naše oborové řešení pro oblast HR je nejen plně konkurenceschopné, ale dokonce v některých ohledech lepší než ostatní systémy, protože nabízí komplexní řešení všech agend v personální agentuře na jedné společné platformě,“ řekl předseda představenstva společnosti Dynamica Pavel Staněk.

Zakončením první fáze projekt implementace nekončí. „První fáze implementačního projektu byla uvedena do ostrého provozu, včetně integrace na naše stávající informační systémy. Nyní běží další smluvně zajištěné fáze projektu, kdy společně vyvíjíme rozšíření Dynamics CRM o podporu pro dočasné přidělení – Temporary Staffing,“ doplňuje Jana Mesárová.

Holding McROY Group má ambice stát se jednou z nejvýznamnějších personálně-poradenských společností na světě. Do konce roku 2014 plánuje působit ve více než  desítce zemí. Holding se rozhodl umístit svou centrálu na Slovensko, a to jak z důvodu centrální polohy v rámci Evropy, tak i proto, že je přesvědčený o potenciálu trhů ve střední a východní Evropě. Součástí holdingové struktury jsou společnosti ve Velké Británii, České republice, Rakousku, Polsku a Maďarsku.