Microsoft Dynamics AX najdete v každém šálku horkého nápoje

HELLMA Gastronomický servis, dceřiná společnost nadnárodního koncernu Portion Pack Europe, přechází na korporátní řešení založené na systému Microsoft Dynamics AX. Jako implementační partner pro Českou republiku byla vybrána společnost Dynamica, člen mezinárodního sdružení AxPact stejně jako generální dodavatel řešení holandská společnost EDAN Integrator.

Společnosti HELLMA Gastronomický servis Praha spol. s r.o. zavádí nový podnikový informační systém. HELLMA Gastronomický servis Praha spol. s r.o., dceřiná společnost nandnárodního koncernu Portion Pack Europe, přechází na korporátní řešení založené na systému Microsoft Dynamics AX. Jako implementační partner pro Českou republiku byla vybrána společnost Dynamica, spol. s r.o., která je členem mezinárodního sdružení AxPact stejně jako generální dodavatel řešení holandská společnost EDAN Integrator.

Hlavním úkolem společnosti Dynamica je implementace legislativní lokalizace systému, vyškolení funkčnosti jednotlivých modulů a následné poskytování podpory českým uživatelům. Spolupráce v rámci sdružení AxPact zefektivňuje zavádění informačních systémů v mezinárodním prostředí díky předem připraveným postupům a standardizovanému projektovému řízení.

HELLMA Gastronomický servis Praha spol. s r.o.
založená v roce 1990 zastupuje na českém trhu holding PPE (Portion Pack Europe). Od počátku se věnuje produkci hygienicky baleného cukru i s možností individuálního reklamního potisku. Jako jediná v republice je společnost HELLMA schopna vyrábět ucelený sortiment; sáčky v nejrůznějších formátech, ruličky, kostky a nově i trojhránky - Lucky sugar. S produkty společnosti HELLMA se denodenně potkáváte v každé restauraci.