Podpořte svůj byznys díky Microsoft Dynamics 365!

Chcete-li ještě efektivněji a jednodušeji řídit a rozvíjet své podnikání a hledáte informační systém přesně pro vaše individuální potřeby a systém, který poroste organicky s vaší firmou, pak je ideálním řešením novinka Microsoft Dynamics 365. Jedná se o novou generaci podnikových aplikací v cloudu. 

Microsoft Dynamics 365 je dalším evolučním stadiem stávajících velmi úspěšných informačních systémů Microsoft Dynamics CRM (Customer Relationship Management) a Microsoft Dynamics AX  (ERP = Enterprise Resource Planning), které jsou zde spojené do jedné cloudové služby s novými aplikacemi. Tyto aplikace vám pomohou spravovat, rozšiřovat a inovovat jednotlivé firemní oblasti a interní procesy z pohledu obchodu, výroby, servisu, financí ale i marketingu a mnoha dalších dle vašich individuálních potřeb. 

Dynamics365.png

Všechny aplikace řešení Microsoft Dynamics 365 jsou navrženy tak, aby bylo možné je snadno nasadit postupně a nezávisle na sobě. Vzhledem k tomu, že všechny aplikace pracují v rámci jednoho prostředí, mohou je zákazníci začít nasazovat v libovolném pořadí a čase podle toho, jaké funkcionality právě v dané chvíli potřebují. Implemenace se tak řídí podle obchodních, servisních, marketingových a výrobních požadavků organizace. Další funkce a aplikace je možné si nechat doplnit specializovaným implementačním partnerem do Microsoft Dynamics 365 kdykoliv, rychle a relativně jednoduše.

Flexibilní licenční model Microsoft Dynamics 365 snižuje obvyklou složitost pořizování licencí na IS/IT řešení a poskytuje možnost volby požadovaných funkcionalit. Uživatelé MS Dynamics 365 jsou vždy typu tzv. „pojmenovaný uživatel“ a existují dva základní typy uživatelských licencí. Jedním typem je licence pro uživatele, kteří potřebují plnou funkcionalitu týkající se jednotlivých funkčních oblastí a přístupu k datům. Druhý typ licence je pro uživatele, kteří potřebují jen omezenou funkcionalitu řešení s možností aktivně zpracovávat jen základní úkony a úlohy při zachování přístupu ke všem datům ve všech modulech MS Dynamics 365. Veškeré licence zahrnují i přístup k zákaznickým úpravám a právo dvojího užití, tedy možnost přístupu k MS Dynamics 365 aplikacím v cloudu i na vlastních serverech zákazníka. 

Kdy a kde bude Dynamics 365 bude k dispozici?

Microsoft Dynamics 365 má dvě verze:

  • Enterprise edice Dynamics 365

Je celosvětově k dispozici od 1. listopadu 2016 ve stejných zemích a se stejnými jazykovými mutacemi, jaké jsou dnes k dispozici pro MS Dynamics CRM a MS Dynamics AX.

  • Business edice:

Bude k dispozici v našem regionu později, v tuto chvíli je již k dispozici zákazníkům v USA a Kanadě.

Jak si můžete Dynamics 365 koupit?

Velcí zákazníci společnosti Microsoft mohou nakoupit službu v rámci svých EA a MPSA smluv. Případně můžete Dynamics 365 nakoupit od nás, kontaktujte prosím našeho account managera Zdeňka Otáhala na telefonním čísle +420 5 3333 9999, případně e-mailem.

Stávající zákazníci

Stávající zákazníci mohou přejít na licence Microsoft Dynamics 365 za zvýhodněných podmínek, pro detailní informace nás prosím kontaktujte account managera Zdeňka Otáhala na telefonním čísle +420 5 3333 9999, případně e-mailem. 

Více informací najdete anglicky zde:

Microsoft Dynamics home