Pozvánka na URBAN - Partnerské dny 2007

Společnost Dynamica ve spolupráci s partnerskou společností 3E Datentechnik zve všechny zájemce o problematiku řízení výroby oken a dveří k návštěvě Partnerských dnů 2007 pořádaných společností Urban GmbH.

Partnerské dny 2007 jsou koncipovány jako 4. mezinárodní setkání firem působících v průmyslovém odvětví výrobců plastových oken. Partnerské dny 2007 se konají od 20. do 22. září v Memmingenu, Německo. Po dobu tří dnů budete mít možnost účastnit se odborného i společenského programu, setkat s mnoha lidmi působícími ve stejném oboru a navštívit expozici více než 80ti vystavujících partnerů. Další informace najdete na webových stránkách 3E Datentechnik a URBAN.

pt07_engl.gifSpolečnost 3E Datentechnik je tvůrcem unikátních software look a luuXa určených pro společnosti vyrábějící okna. Dynamica je partnerem společnosti 3E Datentechnik pro oblasti České republiky a Slovenska. Rádi vás v Průběhu partnerských dnů 2007 v Memmingenu seznámíme s novinkami v oblasti komplexního řešení informačního systému pro výrobce oken a předvedeme vám, jak s pomocí vhodného software zvýšit vaši produktivitu.

Výhodná nabídka: účast na partnerských dnech je zdarma (se zajištěním ubytování vám rádi pomůžeme). Uzávěrka registrací je 5. záží 2007

Máte-li zájem se s námi setkat, zaregistrujte se, prosím, pomocí jednoduchého registračního formuláře (na stránce níže), abychom vás mohli kontaktovat a domluvit s vámi organizační podrobnosti.