ZVVZ Machinery se rozhodlo pro Dynamics CRM a společnost Dynamica

Tisková zpráva, Brno, 29. dubna 2013

Společnost ZVVZ Machinery, a.s. se sídlem v Milevsku se rozhodla nasadit systém Microsoft Dynamics CRM 2011 prostřednictvím společnosti Dynamica, a.s.

Společnost ZVVZ Machinery, a.s. se sídlem v Milevsku se rozhodla nasadit systém Microsoft Dynamics CRM 2011 prostřednictvím společnosti Dynamica, a.s. Ta byla jako implementační partner vybrána na základě svých odborných zkušeností z prostředí průmyslových podniků, kde se pohybuje téměř 20 let.

„Naše společnost hledala pro řízení obchodu a projektů řešení umožňující integraci do stávajícího IT prostředí. Zároveň jsme však potřebovali mít jistotu, že v krátké době nebudeme čelit omezením z hlediska dalšího rozvoje obchodních aktivit. Nejvíce nás oslovil přístup společnosti Dynamica a platforma Microsoft Dynamics CRM 2011. V poměru ceny k výkonu prezentovaného řešení jsme ho pro naše účely vyhodnotili jako nejlepší,“ uvedla členka představenstva a obchodní ředitelka ZVVZ Machinery Radka Čapková.

„Máme velkou radost, že jsme byli vybráni jako implementátor Microsoft Dynamics s největšími zkušenostmi pro segment výrobních podniků,“ řekl předseda představenstva společnosti Dynamica Pavel Staněk. 

„Přístup a vysoká úroveň odbornosti a znalostí pracovníků společnosti Dynamica nejen v kontextu s Dynamics CRM 2011 jako budoucího implementátora Dynamics CRM nás utvrdil v tom, že jsme se rozhodli správně. S pomocí CRM u nás budeme řídit všechny obchodní a marketingové procesy potřebné pro podporu obchodu v ZVVZ Machinery, a.s. Velký přínos vidíme v nástrojích pro podporu rozhodování formou manažerských dashboardů, uživatelských pohledů a sestav,“ doplňuje Radka Čapková.

Holding ZVVZ GROUP je předním evropským výrobcem a dodavatelem ekologických zařízení pro čištění vzduchu, odprašování a filtraci pevných látek pro elektrárny, hutě, doly, cementárny nebo silniční tunely. Vedle výrobní společnosti ZVVZ MACHINERY ho tvoří společnosti ZVVZ-Enven Engineering a. s., ZVVZ Energo s. r. o., ZVVZ NEMOVITOSTI, s. r. o., ZVVZ Invest s. r. o. a ZVVZ a. s. Ve skupině pracuje 855 lidí a její loňské tržby dosáhly po konsolidaci výše 1,8 miliardy korun.