Oborové řešení pro výrobce oken a dveří

Oborové řešení pro výrobce oken a dveří doplňuje specializovanou vertikálu do systému Microsoft Dynamics AX. Řešení umožňuje pokrýt veškeré podnikové procesy výrobců oken a dveří včetně konstrukce a konfigurace výrobků.

Málokteré výrobní odvětví se v posledních letech změnilo tak jako výroba oken a dveří. Dříve tradiční součást truhlářských řemesel se proměnila od základů.
Co zůstalo, je fakt, že okna a dveře tvoří tvář každé stavby. Proto současní stavitelé kladou na okna a dveře ty nejvyšší nároky. Kromě vzhledu je samozřejmě rozhodující i funkčnost, bezpečnost a minimalizace tepelných ztrát.
Progresivní výrobci moderních oken a dveří našli materiály a postupy, které splňují i nejnáročnější požadavky architektů a stavebníků. My jsme vytvořili nástroje, které uspokojí i nejnáročnější výrobce oken a dveří.

Informace jsou rozhodující

Proč jsou správné Informace v segmentu výroby oken a dveří důležitější než v jiných odvětvích? Protože každé okno a dveře jsou unikátní výrobky, které se svými rozměry a designem liší od všech ostatních. Cílem je uspokojit co největší počet zákazníků v širokém spektru výrobků. Proto jsou správné Informace rozhodující.

Partnerství společností 3E Datentechnik, Dynamica a Microsoft přináší unikátní řešení podnikového Informačního systému pro výrobce oken a dveří. Toto partnerství je zárukou tří ES:

 • Správného řešení
 • Správné technologie
 • Správné implementace

Luuxa řešení pro výrobce oken a dveří

Volbou našeho řešení získává každý výrobce rozhodující výhodu plynulého Informačního toku od zákazníků přes distributory a vlastní výrobu až k dodavatelům. A kromě toho množství nástrojů pro vyhodnocování Informací a automatizaci administrativních postupů.

Řešení: komplexní, ale nekomplikované

Luuxa kompletní řešení pro výrobce okenNěmecká společnost 3E Datentechnik, Gold Certified Partner společnosti Microsoft, se zabývá vývojem vhodných nástrojů pro výrobce oken a dveří již od roku 1993.
Vyvrcholením snahy o vytvoření co nejkomplexnějšího a přitom specializovaného nástroje pro výrobce oken a dveří je systém luuXa ERP.

Již žádné složité převody dat! Jednotné řešení všech oblastí od návrhu až po montáž!

Systém luuXaERP v sobě skloubil specializovanou funkčnost nástrojů Look a univerzální funkčnost podnikového ERP systému Microsoft Dynamics AX. Vzniklo tak špičkové End-to-End vertikální řešení pro výrobce oken a dveří, postavené na zkušenostech a moderních technologiích.

Vertikální řešení zahrnuje:

 • návrhář oken a dveří, konfigurátor výrobků
 • přípravu nabídek, kalkulací a řízení objednávek
 • řízení zakázek na výrobních linkách, vyhodnocování výroby
 • kapacitní plánování výroby a rozvrhování montáže
 • řízení logistiky a grafické plánování distribuce

Budoucnost: chráníme vaše investice

specifické řešení pro výrobce oken a dveříSpojení specifického řešení pro výrobce oken a dveří s univerzálním robustním ERP systémem Microsoft Dynamics AX přináší uživatelům zásadní výhody. Kromě funkčnosti, která díky vzájemné synergii pokrývá podnikové procesy od začátku do konce, je to především ochrana vynaložené investice.

luuXa ERP je řešení, které splňuje ty nejnáročnější požadavky podniků, jejichž rozvoj se nezastavil na lokální úrovni, ale roste směrem k dobývání pozic na mezinárodním trhu.

luuXa ERP podporuje spolupráci podniků umístěných v různých zemích a spojených v rámci nadnárodní společnosti. Uživatelé mají k dispozici více jazyků, více měn, více legislativních pravidel v rámci jedné instalace.

Nemůžete vědět s určitostí, jak se bude vaše společnost rozvíjet v příštích letech. S řešením luuXa ERP však budete mít jistotu, že se každé změně dokážete přizpůsobit.

luuXa ERP zahrnuje:

 • veškerou funkčnost a nástroje Microsoft Dynamics AX
 • širokou funkčnost vertikálního řešení pro výrobce oken a dveří
 • řízení financí a účetnictví včetně mezipodnikových financí a konsolidace
 • komplexní řízení dodavatelského řetězce
 • CRM
 • internetový portál
 • řízení mezipodnikových logistických operací, B2B komunikaci

3E Datentechnik Gold certified