Seznamte se novinkami v Dynamics CRM 2016

Systém Microsoft Dynamics CRM je zase o pořádný kus lepší a výkonnější! Aktuální verze Dynamics CRM 2016 přináší mnoho novinek zaměřených na zvýšení produktivity, analýzu dat, přístup k CRM z mobilních zařízení a vylepšení uživatelského prostředí modulu služeb. 

Vybrali jsme pro Vás to nejzajímavější z nových funkcí, které vám váš Dynamics CRM nyní nabízí: 

Šablony Word a Excel

MS Dynamics CRM 2016 umožňuje nově vytvářet šablony ve známém prostředí Word a Excel pro dopisy, smlouvy, nabídky, faktury a další dokumenty pouze jediným kliknutím. Šablony Wordu mohou být nyní použity z jakéhokoli formuláře, případně i automaticky v pracovních postupech/ workflow. Šablony Excelu pak poskytují mocný nástroj pro rychlou analýzu dat. 

CRM2016.png

CRM2016_1.png

Prodej profesionálních služeb na základě projektu (CRM Online)

Nový modul CRM Online obsahuje funkcionality obecně zahrnuté pod zkratku PSA (Professional Services Automation) a je vhodný pro společnosti, které nabízí svoje služby zákazníkům a cena těchto služeb se odvíjí od počtu hodin, po které pro zákazníka pracují – například právníci, architekti, reklamní a online agentury, IT služby atd. Cílem je poskytnout zákazníkům kvalitní projektové služby, v dohodnutém čase a v dohodnuté ceně. 

CRM2016_2.png

Emailové podpisy pro CRM email a frontu

Ušetřete si čas při vyřizování emailů a vytvořte si profesionální emailový podpis. MS Dynamics CRM 2016 umožňuje nově vytvoření výchozího podpisu pro běžnou korespondenci a několik dalších podpisů pro speciální případy. Výchozí podpis je také možné přiřadit k vybrané frontě, obecné emailové adrese jako například sales@firma_cz nebo servis@firma_cz .

Vylepšené analytické nástroje

Vylepšená integrace Power BI s Dynamics CRM 2016 umožňuje zjistit, analyzovat a sdílet datové vizualizace s vašimi kolegy. Power BI poskytuje pracovníkům IT a každodenním firemním uživatelům možnosti datové analýzy a vizualizace pro získání lepších obchodních poznatků.

CRM2016_3.png

Interactive Service Hub

Dynamics CRM 2016 přináší zcela novou intuitivní a interaktivní aplikaci pro řízení zákaznicích služeb, tzv. Centrum interaktivních služeb. Poskytuje bohaté a přehledné řídicí panely/dashboardy a přepracované formuláře ve stylu dotykových zařízení, které zobrazují všechny klíčové informace na jednom místě a umožňují zaměřit zvýšenou pozornost na problémové nebo prioritní oblasti.


CRM2016_4.png

Vytvoření smluv SLA pro všechny vlastní entity a další systémové entity

V předchozích verzích aplikace Dynamics CRM bylo možné vytvořit smlouvy SLA pouze pro entitu Případ. Ve verzi 2016 je nyní možné vytvářet smlouvy SLA pro všechny vlastní entity a jakoukoliv z těchto systémových: všechny aktivity s výjimkou opakujících se schůzek, Obchodní vztah, Kontakt, Faktura, Příležitost, Nabídka, Zájemce, Objednávka.

Aplikace Dynamics CRM pro Outlook

Pracujete v prostředí MS Outlook? Pak vám určitě přijde vhod zjednodušená aplikace pro sledování emailů, zobrazení dat CRM a vytváření nových záznamů CRM v prohlížeči a telefonu. Podporované prohlížeče pro tuto aplikaci jsou Internet Explorer, Firefox, Safari a Outlook pro Mac. 


CRM2016_5.png

Aplikace CRM pro mobily a tablety

Microsoft přináší zdarma novou aplikaci CRM pro mobily a tablety. Formuláře v aplikaci CRM jsou optimalizovány pro dotykové displeje telefonů a tabletů. Aplikaci je možné používat jak v online tak offline režimu. Data se synchronizují automaticky ihned, jakmile se uživatel připojí k WiFi.

 CRM2016_6.png

Zajímá vás, jaké další novinky MS Dynamics CRM 2016 přináší? Podívejte se na podrobnosti zde:

Novinky Dynamics CRM 2016

Uživatelská příručka aplikace Dynamics CRM 2016

Připravte se na novou verzi