Projekty a zákazníci

Moravia IT, a.s.

Moravia worldwide square.png

Společnost Moravia Worldwide je předním dodavatelem řešení adaptace produktů pro uvedení na celosvětový trh, která umožňují firmám v oblasti informačních technologií, elektronického vzdělávání, biologických věd a finančních služeb proniknout na globální trhy s vysoce kvalitními vícejazyčnými produkty.

 

CEITEC

CEITEC

CEITEC je středoevropský technologický institut. CEITEC je centrem vědecké excelence v oblasti věd o živé přírodě a pokročilých materiálů a technologií, jehož hlavním posláním je vybudování významného evropského centra vědy a vzdělanosti se špičkovým zázemím a podmínkami pro nejlepší vědecké pracovníky v Brně.

 

ATREA, s.r.o.

Atrea

Atrea, s.r.o. je výrobcem vzduchotechniky, kompaktních větracích jednotek s rekuperací a rekuperačních výměníků tepla. Vyrábí a dodává kompletní řešení větrání pro kuchyně a větrání a vytápění pro nízkoenergetické a pasivní domy.

 

CentralWork s.r.o.

CentralWork

CentralWork, s. r. o. je personální agentura s působností v ČR a SK zaměřená na permanent placement a temporary stuffing.

 

Contipro Group s.r.o

Contipro Group

Contipro s.r.o. působí v oblasti farmaceutického průmyslu. Holding CONTIPRO se více než dvacet let zabývá výzkumem, vývojem a biotechnologickou výrobou aktivních látek pro kosmetický a farmaceutický průmysl.

 

DAQUAS spol. s r.o.

Daquas

DAQUAS spol. s r. o. je společnost zabývající se prodejem softwaru, licencí a dalších produktů, především pro zajištění základní infrastruktury podniků. Další specializací Daquasu jsou vývojářské nástroje a Cloud Services. Firma Daquas je jedním z Microsoft Certified Partner a v roce 2014 již podruhé vyhrála ocenění Partner of the Year.

 

GEOMAT s.r.o.

Geomat

Geomat s.r.o. je distributor geosyntetických výrobků z produkce předních evropských výrobců. Vedle toho navrhuje zemní konstrukce a realizuje stavby z vyztužené zeminy.

 

Mark2 Corporation Czech a.s.

Mark two Corporation

Mark2 Corporation Czech a.s. je současné době jednou z největších společností s mezinárodní působností, která poskytuje integrované služby v oblasti facility managementu a bezpečnosti.

 

Recruit CZ, s.r.o.

Recruit.cz

Recruit CZ, s.r.o. je zástupce mezinárodní společnosti ECI Group pro region střední Evropy. Svým klientům poskytuje profesionální služby v oblasti HR managementu se zaměřením na headhunting – přímé a cílené vyhledávání manažerů a specialistů, výběr a nábor zaměstnanců a odborné poradenství.

 

ŠKODA AUTO a.s.

Škoda Auto

ŠKODA AUTO a.s. je největší český automobilový výrobce zaměřený na vývoj, výrobu a prodej automobilů, komponentů, originálních dílů a příslušenství značky Škoda a poskytování servisních služeb. ŠKODA AUTO a. s. je jedním z TOP zaměstnavatelů v ČR. Má velmi rozsáhlé personální oddělení včetně náborového centra, vzdělávacích programů a vlastní odborné a vysoké školy pro získání kvalifikovaných a odborných pracovníků.

 

TRS servis s.r.o.

TRS servis je provozovatelem privátní podnikové sítě. Svým zákazníkům poskytuje výhodné tarify v GSM síti.

 

Yusen Logistics (Czech) s.r.o.

Yusen Logistic

Yusen Logistics je mezinárodní logistická společnost.

 

ZVVZ, a.s.

ZVVZ

ZVVZ MACHINERY, a.s. je obchodně-výrobní společnost, která vlastní know - how a realizuje kompletní návrhy a dodávky zařízení nebo jejich celků v oblasti vzduchotechniky a strojní výroby. Zajišťuje i výrobu dle cizí dokumentace.

 

McROY Slovakia

McROY

Oborové řešení pro personální agentury

Využití Microsoft Dynamics CRM i SharePoint