Projekty a zákazníci

Pokud hledáte projekty a zákazníky pouze pro určité produkty, použijte tyto odkazy:

Microsoft Dynamics AX    Microsoft Dynamics CRM    SharePoint portály

1 2   Následující   ››

Moravia IT, a.s.

Moravia worldwide square.png

Společnost Moravia Worldwide je předním dodavatelem řešení adaptace produktů pro uvedení na celosvětový trh, která umožňují firmám v oblasti informačních technologií, elektronického vzdělávání, biologických věd a finančních služeb proniknout na globální trhy s vysoce kvalitními vícejazyčnými produkty.

 

CEITEC

CEITEC

CEITEC je středoevropský technologický institut. CEITEC je centrem vědecké excelence v oblasti věd o živé přírodě a pokročilých materiálů a technologií, jehož hlavním posláním je vybudování významného evropského centra vědy a vzdělanosti se špičkovým zázemím a podmínkami pro nejlepší vědecké pracovníky v Brně.

 

ARRIVA TRANSPORT ČESKÁ REPUBLIKA a.s.

ARRIVA

Arriva v České republice provozuje téměř 2000 autobusů a 5 vlaků a zaměstnává přes 3200 zaměstnanců. Celkový obrat skupiny převyšuje 4 miliardy korun. Hlavní činností skupiny je linková autobusová doprava. Na trhu pravidelné osobní autobusové dopravy v České republice zaujímá Arriva vedoucí postavení. Ročně přepraví 120 milionů cestujících. Arriva v Česká republice je součásti skupiny Arriva, jedné z největších dopravních společností v Evropě, která zaměstnává 56 000 lidí a ročně přepraví více než 2,2 miliardy cestujících ve 14 evropských zemích.

 

ATREA, s.r.o.

Atrea

Atrea, s.r.o. je výrobcem vzduchotechniky, kompaktních větracích jednotek s rekuperací a rekuperačních výměníků tepla. Vyrábí a dodává kompletní řešení větrání pro kuchyně a větrání a vytápění pro nízkoenergetické a pasivní domy.

 

BAUMIT SK

Baumit

Baumit SK je výrobcem produktů pro fasády a lité podlahy, omítky a zateplovací systémy.

 

CentralWork s.r.o.

CentralWork

CentralWork, s. r. o. je personální agentura s působností v ČR a SK zaměřená na permanent placement a temporary stuffing.

 

Contipro Group s.r.o

Contipro Group

Contipro s.r.o. působí v oblasti farmaceutického průmyslu. Holding CONTIPRO se více než dvacet let zabývá výzkumem, vývojem a biotechnologickou výrobou aktivních látek pro kosmetický a farmaceutický průmysl.

 

DAQUAS spol. s r.o.

Daquas

DAQUAS spol. s r. o. je společnost zabývající se prodejem softwaru, licencí a dalších produktů, především pro zajištění základní infrastruktury podniků. Další specializací Daquasu jsou vývojářské nástroje a Cloud Services. Firma Daquas je jedním z Microsoft Certified Partner a v roce 2014 již podruhé vyhrála ocenění Partner of the Year.

 

GEOMAT s.r.o.

Geomat

Geomat s.r.o. je distributor geosyntetických výrobků z produkce předních evropských výrobců. Vedle toho navrhuje zemní konstrukce a realizuje stavby z vyztužené zeminy.

 

HYDROTECH s.r.o.

Hydrotech

HYDROTECH s.r.o. se zabývá vodohospodářskou činností v oblasti čistění splaškových a průmyslových odpadních vod. Nabízí komplexní přístup od konzultací a projekčních činností po realizaci a monitoring dané soustavy.

 

KOVAL systems s.r.o.

Koval Systems

KOVAL systems s.r.o. je dodavatelem bankovní, archivační, bezpečnostní a trezorové techniky.

 

Magistrát města Hradce Králové

Hradec Králové

Magistrát města Hradce Králové (MMHK) provozuje intranetový portál pro více než 400 uživatelů na platformě Microsoft SharePoint. Intranet MMHK je dnes centrálním místem pro všechny pracovníky magistrátu, nabízí však i individuální vzhled přizpůsobený potřebám různých pracovníků magistrátu.

 

Mark2 Corporation Czech a.s.

Mark two Corporation

Mark2 Corporation Czech a.s. je současné době jednou z největších společností s mezinárodní působností, která poskytuje integrované služby v oblasti facility managementu a bezpečnosti.

 

OMS CZ, spol. s r.o.

OMS

OMS CZ, spol. s r.o. je prodejcem interiérových a průmyslových svítidel.

 

Recruit CZ, s.r.o.

Recruit.cz

Recruit CZ, s.r.o. je zástupce mezinárodní společnosti ECI Group pro region střední Evropy. Svým klientům poskytuje profesionální služby v oblasti HR managementu se zaměřením na headhunting – přímé a cílené vyhledávání manažerů a specialistů, výběr a nábor zaměstnanců a odborné poradenství.

 
1 2   Následující   ››