SharePoint portály

Řešení Dynamica Ready přinášejí širokou škálu funkcí pro spolupráci uvnitř i vně společnosti, organizace času a zdrojů. Zapojte se do skutečného sdílení informací.

zaostrena_foto_dynamika_01.png

Pracují Vaši lidé se spoustou různých informací? Posíláte si elektronickou poštou dokumenty a soubory stále dokola? Nevíte, která verze je ta správná? Potřebujete naplánovat schůzku a nevidíte partnerům do kalendáře? To jsou jen některé důvody proč využívat řešení Dynamica Ready.

Ready DMS umožňuje řízení a sdílení bezpečně uložených informací. Každý dokument, každý soubor může mít nastavena pravidla pro verzování a pro přístup uživatelů. Provede-li oprávněný uživatel na příklad úpravu textu smlouvy, automaticky se uloží nová verze dokumentu a starší verze se archivuje. Už nikdy nebudete pracovat s nesprávnou verzí dokumentu!

LogoWSS150.pngNajít rychle správnou informaci v Ready DMS je snadné. Najít tuto informaci v e-mailových schránkách uživatelů je téměř nemožné. Proto jsme propojili Outlook s Ready DMS. Pořádek v informacích uděláme za Vás! Vždy je důležitá rychlost. Nastavte si workflow, které bude automaticky směrovat informace k správným lidem na základě obsahu zprávy či dokumentu. Nikomu už nezapomenete poslat kopii důležité zprávy!