Informace o společnosti Dynamica a.s.

Informace o společnosti Dynamica a.s.

Společnost Dynamica vznikla z Divize Microsoft řešení GEMMA Systems, spol. s r.o. Společnosti GEMMA Systems, spol. s r. o., Dynamica, a.s. a GEMMA SYSTEMS, s. r. o. oznámily na svém výročním zasedání v dubnu 2014 vytvoření koncernu G2D. Členy tohoto koncernu jsou výše uvedené společnosti.

Základním strategickým zaměřením Dynamica a.s. je implementace a podpora produktů Microsoft Dynamics AX, Microsoft Dynamics CRM a SharePoint.

Certifikovaný implementační tým společnosti začal implementovat Microsoft Dynamics produkty již v roce 2003. Od té doby se postupně rozrostl jak počet našich spokojených zákazníků, tak počet zkušených a certifikovaných specialistů, kteří usilovně pracují ve prospěch našich zákazníků.

Naší hlavní devizou jsou lidé, kteří tvoří kreativní týmy, složené jak ze zkušených a dlouholetých opor, tak z mladých absolventů vysokých škol. Naše otevřená firemní kultura umožňuje přenos know-how nejen uvnitř týmů, ale i od nás směrem k zákazníkům.

Charakter námi implementovaných projektů vyžaduje dlouhodobý vztah mezi námi a zákazníkem. I proto je velice důležitá vzájemná důvěra, která se dá vybudovat pouze poctivým přístupem ke společné práci. Naši spokojení zákazníci potvrzují, že se nám to daří.