Microsoft Awards 2014: Nejlepší projekty vyhlášeny

Channelworld.cz

Přinášíme přehled nejzajímavějších IT projektů uskutečněných v roce 2013 certifikovanými partnery společnosti Microsoft v České republice.

V šestnáctém ročníku soutěže Microsoft Awards se v 11 kategoriích sešlo téměř sto řešení od 41 českých společností. Letos byly poprvé vypsány i dvě kategorie pro malé a střední firmy. Soutěž je určena pro registrované resellery, kteří vyvíjejí řešení a aplikace na platformě Microsoft a využívají nové technologie.

Výherci vyhlášení 10. 4. 2014 získali volnou vstupenku na celosvětové setkání partnerů Microsoft Worldwide Partner Conference 2014 ve Washingtonu, USA nebo 25 000 Kč pro účely školení nebo certifikace pro produkty Microsoft, úhrady poplatků týkajících se programu Microsoft Partner Network či financování marketingových aktivit na podporu propagace vítězného projektu.

Cenu generální ředitelky za inovativní přístup a společenskou odpovědnost získala Dynamica za úpravu komunikačního centra Magistrátu města Hradec Králové. Řešení na MS SharePoint zpřístupnilo ovládání operátorkám se zrakovým hendikepem.

...

Zdroj: Microsoft

http://channelworld.cz/novinky/microsoft-awards-2014-nejlepsi-projekty-vyhlaseny-11235